صفحه نخست
ارتباط با ما
درباره ما
سامانه SMS
تبليغات
ایمیل
شماره حساب
نقشه سایت
توييتر
فيس بوك
English
يکشنبه 3 مرداد 1395
اخذ پذيرش از دانشگاههاي تاجيكستان
خواص گياهان
این ساختمان در مرکز شهر دوشنبه و نزدیک میدان صدرالدین عینی واقع شده است. این هتل ترکیبی از یک کامپلکس تجاری اداری می باشد که با تکنولوژی مدرن و دارای مقاومت بالایی در برابر زلزله ساخته شده است. در این ساختمان هشت فروشگاه، رستوران، سی دفتر اداری، یک اتاق کنفرانس، سی سوئیت و یک پارکینگ با فضایی به ظرفیت 80 اتومبیل وجود دارد.
هتل استفلال در نزدیکی کاخ ملت و کاخ ریاست جمهوری قرار دارد. قیمت متوسط و سیستم انعطاف پذیری پرداخت و محل مناسب بعلاوه هوای مناسب و نزدیکی به دریاچه از ویژگیهای این هتل می باشد. ابن هتل دارای 64 اتاق می باشد. اتاقها شامل 8 اتاق یک نفره لوکس و 56 اتاق دونفره نیمه لوکس می باشد که به صورت همزمان ظرفیت پذیرایی از 120 نفر را دارا می باشد. تمامی اتاقها مجهز به سیستم های ارتباطی ، مبلمان و اثاثیه مجهز و لوس می باشد.
هتل کیان درقلب شهر دوشنبه و نزدیک سفارت ایران واقع شده است. فاصله این هتل تا فرودگاه 15 کیلومتر می باشد. این هتل تنها 10 اتاق داشته و امکاناتی از قبیل رستوران - بار- سونا - سالن کنفرانس برای 80 نفر - باشگاه ورزشی و ... را نیزدارد.
هتل مرکوری یا هتل عطارد از هتل های تازه ساخت در دوشنبه می باشد. طراحی و فضای معماری این هتل با همه هتل های تاجیکستان متفاوت می باشد. این هتل طراحی کلاسیک و منحصر به فردی داشته و از باغ و مجسمه و آبشار زیبایی در محیط خود بهره می برد.
هتل تاجیکستان در مرکز شهر دوشنبه و در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری و پارک بزرگ شهر واقع شده است. موزملی و ساختمان اپرا باله و تئاتر درام روسی نیز در نزدیکی این هتل واقع شده است. به سبب نزدیکی به مراکز اداری و مراکز کسب و کار و تفریحات بهترین موقعیت را در شهر دوشنبه دارا می باشد. فاصله این هتل تا فرودگاه 10 کیلومتر و تا ایستگاه راه آهن 3 کیلومتر می باشد. این هتل در سال 1975 ساخته شده است اما در سال 2002 عملیات بازسازی دوباره ان آغاز شد.
هتل تاج پلاس با استانداردهای خوبیدر زمینه هتل داری و گردشگری طراحی و ساخته شده است. طراحی داخلی لوکسی داشته و امکانات فراوانی برای میهمانان خود تدارک دیده است. هتل تاج پلاس 20 اتاق و 5 سوئیت مجلل و 4 اتاق فوق العاده لوکس دارد.
آسیا گراند هتل یکی از جدیدترین هتل های کشور تاجیکستان و شهر دوشنبه می باشد که با استانداردهای روز دنیا در زمینه هتل داری و گردشگری طراحی و ساخته شده است. طراحی داخلی لوکسی داشته و امکانات فراوانی برای میهمانان خود تدارک دیده است.

شهر سوخته
آوران
دیوار گرگان
حسنلو