صفحه نخست
ارتباط با ما
درباره ما
سامانه SMS
تبليغات
ایمیل
شماره حساب
نقشه سایت
توييتر
فيس بوك
English
پنج شنبه 31 خرداد 1397
تعداد نمایش:1887
امتیاز: 1 2 3 4 5 6

دوستی و دوستیابی

بروزرسانی : پنج شنبه 19 مرداد 1391
منبع : فارس
تعیین رئیس جدید حزب نهضت اسلامی تاجیکستان در استان بدخشان
بنابر اعلام دفتر حزب نهضت اسلامی در دوشنبه، سفر هیئت حزب نهضت اسلامی که چهاردهم مرداد (چهارم آگوست) سال جاری به شهر خاروغ مرکز استان بدخشان انجام شده بود با انتخاب رئیس جدید نهضت اسلامی در استان بدخشان پایان یافت.سفر هیئت حزب نهضت تحت سرپرستی "محمد علی هیئت"، معاون این حزب به خاروغ از چهارم تا ششم آگوست در پی ناپدید شدن مسئول شهری این حزب "شیر علی کرم‌خدایف" صورت گرفته بود. حزب نهضت اسلامی تاجیکستان "مسلیمه برائم شاه‌آوا" را در بدخشان رئیس بخش استانی این حزب تعیین کرد.

کرم‌خدایف رئیس بخش خاروغی این حزب از روز اول درگیری‌های خونین در این شهر تاکنون ناپدید است و خبری از سرنوشت وی در دست نیست.

یکی از اهداف سفر این هیئت جمع آوری اطلاعاتی از وضعیت عضو ناپدید شده نهضت در شهر خاروغ و همچنین تعیین رهبر جدید حزب در استان بدخشان بوده است.

این در حالی است "سبزعلی محمدرضایف" رئیس پیشین نهضت اسلامی بدخشان، روز درگیری‌های خاروغ ابتدا ناپدید، و بعد از چند روز جنازه وی در حومه شهر پیدا شد.

سبزه علی محمد رضیاف 32 ساله یک سال قبل در تاریخ 17 جولای سال 2011 میلادی به عنوان رئیس بخش حزب نهضت اسلامی تاجیکستان در استان بدخشان انتخاب شد.

حزب نهضت اسلامی تاجیکستان در استان بدخشان دارای سه هزار عضو می‌باشد.

نظر خوانندگان در مورد اين مطلب ارسال نظر شما

آوران
كليه