صفحه نخست
ارتباط با ما
درباره ما
سامانه SMS
تبليغات
ایمیل
شماره حساب
نقشه سایت
توييتر
فيس بوك
English
سه شنبه 29 اسفند 1396
تعداد نمایش:1381
امتیاز: 1 2 3 4 5 6


بروزرسانی : سه شنبه 5 دي 1391
منبع : تاجیکی نیوز
جلسه مطبوعاتی نمایشگاه بین المللی تاجیکستان برگزار شد
جلسه مطبوعاتی معرفی نمایشگاه بین المللی جمهوری تاجیکستان، در محل اتاق بازرگانی جمهور تاجیکستان برگزار شد.

به گزارش تاجیکی نیوز، در جلسه مطبوعاتی معرفی نمایشگاه بین المللی تاجیکستان که به دعوت اتاق بازرگانی جمهوری تاجیکستان با حضور روزنامه نگاران و عده ای از شرکت کنندگان و تجار ایرانی حاضر در نمایشگاه بین المللی تاجیکستان برگزار شد، آقای کرم علی معاون اتاق بازرگانی تاجیکستان ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، تجار و نمایندگان تجاری شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی تاجیکستان، ضمن بیان مطالبی کوتاه پیرامون سرفصل های مهم تجاری و اهداف سرمایه گذاری در تاجیکستان، گسترش همکاری ها و حضور صنعتگران و سرمایه گذاران را برای توسعه صنعتی و تجاری تاجیکستان خواستار شد.
محمد عمرانی، مسئول شرکت راه رشد آسیایی، مجری برگزاری نمایشگاه بین المللی تاجیکستان، ضمن معرفی نمایشگاه، تعداد شرکت های فعال در نمایشگاه را بیش از 50 شرکت اعلام کرد و افزود نمایشگاه از صبح روز چهارشنبه 6 دی ماه به مدت 4 روز در محل کاخ دولتی باربد برگزار می شود.
در ادامه مراسم، تجار ایرانی حاضر در نمایشگاه ضمن معرفی خود، نکات و پیشنهادات مختلفی را به اتاق بازرگانی تاجیکستان معرفی و خواستار همکاری و تعامل بیشتر دولت تاجیکستان با تجار و نمایندگان تجاری ایران شدند.
همچنین روزنامه نگاران حاضر در مراسم که جهت انعکاس و پوشش خبری در مراسم حاضر بودند، سوالات خود را در مورد شرکت های شرکت کننده و میزان مشارکت آنها مطرح نمودند.
نظر خوانندگان در مورد اين مطلب ارسال نظر شما

انوبانی نی
تخت جمشید
پاسارگاد
کندوان
تخت سلیمان
سهولان