رویه حفاظت اطلاعات شخصی

بروزرسانی : سه شنبه 26 آبان 1388

ثبت و ذخیره اطلاعات به صورت خودکار / اطلاعات شخصی / افشاء / تشخیص نفوذ

 ثبت و ذخیره اطلاعات به صورت خودکار

اطلاعات شما در طرقبه آنلاین برای مدیریت و مقاصد آماری جمع آوری می شود. این اطلاعات شامل نام دامنه یا آدرس ای پی است که شما از آن سایت به طرقبه آنلاین ارجاع داده شده اید. تاریخ و زمان دسترسی به سایت، شرایط جستجوها ، صفحات و تعداد بازدید ها به صورت متناوب بررسی و ذخیره می شود. این اطلاعات به صورت خلاصه ای از فعالیت های سایت در جهت اندازه گیری از تعداد بازدیدکنندگان از بخش های مختلف سایت و کمک به ایجاد سایت بهتر و مفیدتر ذخیره می شوند.

 

اطلاعات شخصی

ما اطلاعات شخصی شما را لازم نداریم و نیاز نیست شما آنها را در اختیار ما قرار دهید. اگر میخواهید به ما اطلاعاتی در باره خودتان از طریق فرم ثبت نام ، یا پست الکترونیکی، پیام، فرمهای جداگانه سایت ، نظر سنجی و غیره در اختیار ما قرار دهید، ما اطلاعات را حفظ کرده تا زمانی که مورد نیاز خود شما باشد در اختیارتان قرار خواهیم داد. این اطلاعات جهت ارتباط بیشتر بین سایت طرقبه آنلاین و بازدیدکنندگان خواهد بود.

افشاء

جز در هنگام تحقیقات پلیس و اجرای قانون بعد از احراز صحت آن از سوی مدیران سایت طرقبه آنلاین ، تلاشی برای شناسایی فرد یا الگوهای انجام شده صورت نمی پذیرد. اطلاعات شخصی شما و یا کوکی در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت


تشخیص نفوذ
سایت طرقبه آنلاین توسط شرکت آفرینش اطلاعات شرق دارای مجوز رسمی از وزارت ارتباطات و همچنین سازمان تنظیم مقررارت کشور اداره می شود. این سایت برای اطمینان و امنیت خاطر از این که سرویس های سایت به صورت کامل در دسترس کاربران باقی بماند از برنامه های نرم افزاری متفاوتی برای نظارت بر ترافیک شبکه و سایت و همچنین شناسایی تلاش های غیرمجاز برای آپلود یا تغییر اطلاعات ، ویا هر موردی که باعث آسیب رساندن به سایت گردد استفاده می نماید و در صورت نیاز تحقیقات پلیس و اجرای قانون و در صورت درخواست نهادهای مرجع قانونی برای تشخیص و کمک به دسترسی منابع ممکن است اطلاعات را در اختیار قرار دهد.